niedziela, 21 sierpnia 2011

013. Proszę Państwa...

.. oto Krzyś :) Mogłam dokończyć metryczkę dla tego młodzieńca, choć tak się spieszył na ten świat, że urodził się trzy tygodnie przed terminem. Na szczęście jest zdrowy i wesoły.
Metryczka dołączy do specjalnej ramy, w której mama Krzysia umieściła już dwie inne, należące do braci Maleństwa .

W międzyczasie zajęłam się dłubaninką kolejnej poduszeczki, do której wzorek wyszperałam na Chomiku. Tym razem był to sześcian, zdecydowanie lepiej się robi niż to trójkątopodobne "coś", za co wzięłam się wcześniej ;)
Na koniec chciałabym serdecznie podziękować Lorenie za podpowiedź, którą umieściła na swoim blogu. Jak tylko przeczytałam, z której książki korzystała, ucząc się haftu cieniowanego, zaraz wyszukałam taką na Allegro ( błogosławiony internet!) i oto jest!

Mam ją wreszcie. Muszę przyznać, że rzeczywiście instrukcje napisane są czytelnie i zrozumiale, a same hafty zachwycają tak, że nawet moja sześcioletnia córeczka nie może oderwać od nich wzroku! Wertuje tą książkę kilka razy dziennie. Tak więc ogromny buziak dla Loreny, a pierwsze próby na pewno pokażę tutaj, o ile skończę wszystkie robótki, które mam zaczęte hihi.

2 komentarze:

  1. Cieszę się że mogłam pomóc:)
    Twoja metryczka jest cudowna tak jak i kostka:)
    Serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne hafty,ale kostka mnie urzekła,pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że Ci się podobało. Dziękuję za wspólnie spędzone chwile i zapraszam częściej. Każde Twoje słowo jest dla mnie nagrodą i wyróżnieniem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...