wtorek, 20 listopada 2012

103. Mój Numer Piąty

Pogoda nie dopisuje ostatnio, więc i niewielkie postępy w moim gigancie. Zaledwie trzy dni były słoneczne, co zaowocowało takim oto skutkiem:Dlaczego haftuję tylko w słoneczne dni? Otóż kolory w tym hafcie są tak do siebie zbliżone, że w świetle żarówki, nawet tej najjaśniejszej i dającej "białe światło", są praktycznie nie do odróżnienia, co znacznie utrudnia haftowanie.Jak widać nawet zdjęcia porządnego nie da się zrobić. Niestety takich dni jak na lekarstwo, i do wiosny wiele więcej się nie spodziewam :(  Zanosi się na baaaardzo długie haftowanie tego UFOka...  Mogę Wam jedynie zdradzić, jak powinien wyglądać po ukończeniu. Chcecie?  Może i nie, ale i tak Wam pokażę ;D
Otóż jest to obraz Sir Petera Paula Rubensa Assumption of the Devine and Holy Virgin Mary  z roku 1611. 


Zdjęcie zapożyczone z Wikipedii. Jak widać , sporo pracy przede mną. Życzcie mi wytrwałości i dużo słonecznych dni ;)  


Znikam na razie z blogowego świata, na weekend wyjeżdżam do Łodzi na koncert, oderwać się trochę od codzienności, jak wrócę, będę nadrabiać odwiedzanie Waszych cudownych blogów :)

10 komentarzy:

 1. życzę bardzo dużo słonecznych dni:) Widzę wiele pracy przed Tobą i będę trzymać kciuki:) Zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia, na które stanowczo zasługujesz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. nom słońca tom praktycznie nie ma, ale i tak widać u ciebie postępy. Rubenek rośnie, choćby nawet o te kilka krzyżyków...

  OdpowiedzUsuń
 3. ależ będzie piękne, ja takie lubię - duże i skomplikowane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. OOOO kurcze! Ale ogromna praca! i jaka trudna do wykonania! Podziwiam! Dużo słońca życzę!:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem! Chyba bym się nie podjęła wyszywania takiego skomplikowanego dzieła, więc podziwiam i będę śledzić postępy aż do szczęśliwego końca.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to sobie postawiłaś wyzwanie, trzymam kciuki za haft i powodzenia na koncercie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie cudny haft, to piękny wzór, ale czeka Cię bardzo dużo pracy..Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niebywałe przedsięwzięcie! Życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że Ci się podobało. Dziękuję za wspólnie spędzone chwile i zapraszam częściej. Każde Twoje słowo jest dla mnie nagrodą i wyróżnieniem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...